Knihy - rework nutný

 
WARNING: SAMÝ ŠMEJDY
 

V tomto seznamu najdete knihy od Dračího vědce, problém je však, že všechny zde ofocené jsou staré, pochází z dob, kdy Akademie zrůd začínala, a jsou plné chyb, některé, označené korunou krále Zlobíka, jsou naprosto vadné. Avšak s jejich značením jsme se trochu unáhlili, neboť všechny sešity z tohoto seznamu obsahují z velké části naprosté nesmysly. Rework těchto knih a některých dalších byl plánován dlouho, ale zatím se nepřišlo na to, jak. Každopdáně pokročilejší díly už jsou kvalitní, ale nebývá čas je skenovat. Jednou tu však budou.

Bestiář

Seznam

Magické šutry

Encyklopedie magických rostlin

Stroje, artefakty a jiné

Mystické recepty

Magická kuchařka-vaření jídel,pití a lektvarů

Materiály a kovy

Poznámka: Z této kategorie se poněkud vymyká magická kuchařka. Nevím jak moc je povedená a jestli bude třeba provést ještě pár reworků (doufám ale že ji nebudu muset psát znova, narozdíl od ostatních).


Diskusní téma: Knihy

Datum: 18.03.2011

Vložil: Slayi

Titulek: super nápad

myslím že tohle je skvělí nápad rozhodně jen tak dál možná by nebylo od věci sehnat víc lidí co by přispívai ? každopádně nepřestávej :)

Jen menší doporučení k formování... tak mně napadá nebylo by možné ponechat obrázek ale text doplnit digitílně ? možná by to působilo přehledněj, každopádně to přečtu takže by šlo jen o estetickou úpravu, ale obrázky jsou super :)

—————

Datum: 18.03.2011

Vložil: Mad Dragon scientist

Titulek: Re: super nápad

Zatím má právo přispívt Sir Kryšpín a Šílená Dračí vědkyně, ale myslím,že to nevyužili.

—————

Datum: 18.03.2011

Vložil: Slayi

Titulek: Re: Re: super nápad

hmmm, to je škoda vzpomínám si na svá mladá léta kdy jsem podobných věcí měla plné šuplíky, každopádně se i líbí tvé nadšení pro věc :)

—————

Datum: 24.03.2011

Vložil: Mad Dragon scientist

Titulek: Re: Re: Re: super nápad

Díky.Těhle knih se nehodlám vzdát nikdy a až budu starej,předám je svým potomkům

—————