Hrdinové války Brájňanské

Válka Brájňanská (čtěte "Brávňanská") je velice slavná a krutá válka, která v letech 1526 až 1993 zahrnula celou Alianci Sluneční soustavy. Brájne (čte se to "Brávňe"), která se nachází na Luně, tedy našem měsíci, je vojensky nejsilnější říší Aliance. Démoni a jiné zlé bytosti, znechucené dlouhou sérií válek, kdy je jimi napadená Aliance porazila, se rozhodli pomocí podlého plánu zvrátit Brájni na stranu zla. Brájne poté svolala mimořádné zasedání a následně byl Železný dům, vrchní alianční vojenská základna, vyhozen do povětří. Válka začala.
Střídavě se bojovalo na různých planetách a vojenských sektorech, válka byla krutá a zničující, naštěstí ale skončila v porážkou Brájne a jejím návratem ke světlu, nikoli jejím zničením. Démonický kámen, který mohl za zvrácení Brájne a který válku vyvolal, byl zničen.
V albu jsou vyobrazeni slavní hrdinové války Brájňanské, jedná se o historické postavy; pokud je někdo z mých přátel, příbuzných nebo spolužáků vyobrazen jako hrdina války Brájňanské, patří do alba přátelé a spolužáci.
P.S.: Omlouvám se za mizernou kvalitu některých kreseb; byly pořízeny foťákem, neboť na ně nebyl k dispozici vhodný skener.